Péntek esti látogatás …(NB2)

Tegnap este a Hit Labdacsarnokban jártunk. Tele volt lelkes nézővel a terem, ezzel is biztatva a házigazdákat. A Martos 9 fővel érkezett. Nem sok, de reméltük elég lehet.

Hazai kosárral kezdődött a mérkőzés, melyet nagy ovációval fogadott a publikum. Erre három vendég találat volt a válasz, Norbi, Máté és Geri is beköszönt. Szépen védekeztünk, megfontoltan támadtunk. Már az első negyedben lehetett érezni, hogy a Martos dominál. 12:20 lett a vége az első negyednek. Ekkor már Ádi, Hari és Bálint is (Ki az a Bálint?) is feliratkozott a pontszerzők névsorába.

A második etapban sem változott a játék képe és bár az ellenfél talált néhány kinti dobást, ezekre mindig volt válaszunk (27:38).

A harmadik negyedben teljesen kiegyenlített volt a küzdelem. Ez a pontokban is megmutatkozott (42:53).

Az utolsó játékrészben a hazaiak még próbáltak fordítani a meccsen, de a Martos ebben nem volt partner. Ekkor már látszott, hogy a SzPA teljesen elfáradt és fejben elengedte a játékot. A vendégek továbbra is tették a dolgukat, melynek egy szép győzelem lett a vége.

A mai Martos Geri (21/15), Máté (20), Ádám (12), Bálint (12/3), Hari (7), Norbi (4) Andris (4), Cziki (2) és Bendi voltak. Koncz Bálint személyében új játékos debütált a csapatban. Isten hozott!

Külön köszönet a lelkes szurkolóknak. Jó érzés volt, hogy nem csak ellenünk, hanem mellettünk is voltak támogatók a lelátón.