Balul sült el …(NB2)

Megkezdődött a 20/21-es szezon. Először játszottunk hazai pályán, ahol a Veresegyház csapatát fogadtuk.

Új helyen, csekély létszámban indultunk neki a bajnokság második meccsének.

Az első negyedben kicsit rozsdás kezdés után csekély előnyre tettünk szert, mely aztán még szerényebbre olvadt az etap végére (20:19).

A második tíz percben bemelegedtek a vendégek, tovább folytatták a munkát, míg a hazaiak szétesni látszottak. Sok apró figyelmetlenség volt jellemző, mind a védekezésben, mind a támadásban. (29:39).

A félidőben rendet kellett tenni a fejekben és megindult a küzdelem, hogy játékban maradhassunk. Bár továbbra is pontatlanul támadtunk, de védekezés kezdett összeállni. Meccsben maradtunk (49:51).

A záró játékrészben továbbra is a védelemből építkeztünk, de rendre elmaradt a munka gyümölcse, nem tudtuk pontra váltani a szerzett labdáinkat. Sokáig fej-fej mellett haladt a két gárda, majd a vége a vendégeknek jött ki jobban.

A mai keret Geri(15/6), CsÁdi(13), Lackó(11/6), Tomi(8), Ákos(7), Andris(6), Cziki(2) és TZs voltak. Gratula fiúk! Legközelebb összejön!