Hát elkezdődött …(NB2)

Szombaton a Kiss Lenke KA vendégei voltunk. Ez volt az első meccsünk a szezonban. Két újoncot is avattunk Bihari Máté és Harsányi András személyében. Hosszan melegítettünk és aztán belecsaptunk.

Az első negyedben még keresgéltük magunkat, a társakat. Barátkoztunk a labdával. Nem így a hazaiak, akik villámrajtot vettek és 16:8-ra megléptek. Aztán mi is felvettük a ritmust, de nem jutottunk közelebb. Ekkor segített a pad, illetve a cserék, majd két gyors tripla után 21:19-es állással vártuk a második negyed kezdetét.

Újfent a házgazdák kezdték jobban ez etapot, de ekkor már nem hagytuk őket nagyon meglógni. Fej-fej mellett haladt a két gárda, de a félidőben még mindig a KLKA vezetett (35:34).

A harmadik negyedben sem volt gólzápor, sőt. Ám itt sem dőlt el még semmi. Harminc játékperc után továbbra is a vendéglátók vezettek (35:34).

A záró játékrészben aztán előkerültek az addig titkolt tartalékok és miután átvettük a vezetést, alaposan megszórtuk az ellen kosarát.

A mai Martos Geri(23/12), Máté(16), Cziki(10/9), Ákos(8), Hari(7/3), Andris(6), Bendi(2), Laczkó, CsÁdi, Norbi és CTomi voltak.