A hét mesterlövész (regi)

Ma este Óbudán vendégeskedtünk. Hétköznap! Ráadásul kedden! 21:00-i kezdéssel! Ne máááár! Na, de miután ezen túl tettük magunkat, nagy nehezen összeszedtük az aznapi Martost. A hét szamurájt, a hét mesterlövészt. Heten, mint a gonoszok. A hét … egyszóval irgalmatlan nehezen lettünk meg egyáltalán heten. A hazaiak is ravaszkodtak e téren, úgy tűnt hatan lesznek, aztán heten, de végül csak lettek nyolcan is. Bocs, kicsit elkalandoztam. Szóval a meccs:

Az első negyedben a FNÁdám(12), CsÁdám(23), Cziki(8/6), Jasper(13), Miki(15) ötössel rontottunk neki a Kaszásoknak, amit még elég jól bírtak, de  nem a negyed végéig (16:23 ide). A másodikban az összes még padon lévő játékosunk is pályára került. Mazsi(12/12) és Imi(16) megkezdték az eszméletlen rotálását a csapatnak. Az iramot tartottuk, de a házigazdák kezdtek lemaradozni így a félidőre 17 pontos előnyre tettünk szert (27:44). A harmadik játékrészben még nagyobb fokozatra kapcsoltunk, ami nagyobb különbséget is hozott (42:71). Az utolsó tíz percre is maradt még erő bennünk, nem eresztettünk le, hála a folyamatos cseréknek és megadtuk a kegyelemdöfést.

A mai legjobb és legeredményesebb játékosunk Csernák Ádi volt. Good job!!!